chat exit find heart partner plane profile settings trash
DaiNa
DaiNa (43)
Lietuva

Prisijunk ir susipažink

Paspausdamas Registruotis, patvirtinu, jog perskaičiau ir sutinku su naudojimosi portalu taisyklėms bei man yra bent 18 metų.
Jei nori, gali panaudoti savo Facebook profilį. Tokiu atveju, registruotis nėra būtina, gali prisijungti iš karto!

Registruotiems vartotojams

KAIP TAI VYKSTA?

REGISTRUOKIS NEMOKAMAI
RASK PARTNERĮ
SUSIPAŽINK SU JUO
Įsimylėkite!

Patarimai apie santykius ir pažinties

TAI NE KINAS, TAI GYVENIMAS!
ATEIK Į tavomeile.lt IR MYLĖK IŠ TIKRŲJŲ!

Eglė ir Juozas

Kai man pabodo visos standartinės frazės ir šypsenėlės, pirmajame laiške man Janis parašė, kad nupieš ledines gėles ant mano lango. Pradėjome susirašinėti, susiskambinti ir netrukus vieną labai šaltą ir snieguotą vasario vakarą susitikome. Nuo to vakaro mes neišskiriami ir jau susituokę.

Justina

Gyvenime pasitaikė visko! Vieną dieną mane užkalbino jaunuolis ir aš pagalvojau: jei pakvies, susitiksiu, bet jis bus paskutinis, nes man jau buvo iki kaklo. Eidama į pasimatymą, buvau įsitikinusi, kad susitiksiu su eiliniu mulkiu. Bet, kai jį sutikau, mano pilve pradėjo skraidyti drugeliai! :D Priešais mane stovėjo aukštas, stotingas, patrauklus Latvijos bernužėlis! Supratau, kad jis – tas, kurio aš noriu! Niekada nebūčiau patikėjusi, kad internetu galima susipažinti su normaliu vaikinu ir galiausiai net sukurti šeimą!

Jurgita ir Ernestas

Portale lindoamor.lt abu užsiregistravome turbūt iš nuobodulio. Diana mane pastebėjo dėl barzdos, o man į akis krito jos žalia suknelė. Žodis po žodžio, juokas po juoko ir pradėjome susirašinėti, netrukus perėjome prie trumpųjų žinučių ir ilgų pokalbių telefonu, o po poros savaičių nutarėme susitikti. Norėjome padėkoti ir portalui lindoamor.lt, nes be jo tikriausiai nebūtume radę savo laimės.

Agnė ir Tadas

Mes susipažinome portale lindoamor.lt 2010 m. balandį. Tuo metu jis buvo Anglijoje. Aš nuskridau pas jį į svečius, mes susitikome, įsimylėjome ir aš su sūneliu persikėliau pas jį į Angliją. Susituokėme Anglijoje, bet dabar vėl esame gimtinėje. Už mūsų susipažinimą, susitikimą ir didelę meilę turime padėkoti ir Jums – lindoamor.lt!!! Esame labai laiminga, darni ir ištikima pora. Ačiū Jums!

Pažintys čia ypatingos

Siekiant, kad pažinčių portalas būtų kiek įmanoma funkcionalesnis, atmesta visa, kas nereikalinga. Čia dėmesys skiriamas esminiams dalykams.
Pažinčių portalas

Susipažinti internetu patogu

Susipažinti internetu yra paprasčiausia ir patogiausia. Čia niekas nevaržo, nėra, ko drovėtis, nuogąstauti ar baimintis.

Ar tai skirta Tau?

Pažinčių portalas yra skirtas Tau, jei Tavo ketinimas susipažinti yra rimtas ir esi vyresnis nei 18 metų amžiaus.

Registracija yra nemokama

Naudotojo profilio registravimas pažinčių portale ir naudojimasis portalu yra visiškai nemokamas.

Tavo duomenys yra saugūs

Konfidencialumas yra mūsų prioritetas, todėl Tavo asmeninė informacija pažinčių portale niekada nebus atskleista!