D.U.K.

Profilio informacija ir nuotraukos

Kaip užpildyti anketą?

Kad galėtum užpildyti ar pakeisti informaciją savo anketoje, turi atverti skyrelį „Mano anketa“. Čia gali keisti informaciją, kurią nori apie save pateikti. Viršuje yra raudona juosta, ji padės susigaudyti, ar užpildyta visa anketa. Anketa užpildyta teisingai, jei prie visų anketos punktų yra žalia juosta.

Kaip įkelti ir keisti nuotraukas?

Kad įkeltum arba pakeistum nuotraukas, turi atverti skyrelį "Mano nuotraukos" ir paspausti „Pridėti nuotrauką“.. Tada pasirink nuotrauką iš savo kompiuterio ir ją įkelk. Profilio nuotraukoje turi būti aiškiai matomas Tavo veidas. Nuotraukos negali būti pornografinio pobūdžio. Prašom susipažinti su naudojimosi portalu nuostatais, kurie susiję su nuotraukų portale pateikimu.

Kaip pakeisti profilio nuotrauką?

Jei nori kurią nors iš savo įkeltų nuotraukų pateikti kaip profilio nuotrauką, turi atverti skyrelį „Mano nuotraukos“, pasirinkti nuotrauką, kurią nori matyti kaip profilio nuotrauką, ir spausti mygtuką "Profilio nuotrauka" po pageidaujama nuotrauka. Ši nuotrauka bus rodoma kaip Tavo profilio nuotrauka.

Kaip pašalinti įkeltas nuotraukas?

ei nori pašalinti kurią nors iš įkeltų nuotraukų, pasirink konkrečią nuotrauką ir spausk po nuotrauka esantį mygtuką "Ištrinti".

Registracija portale

Ar naudojimasis portalu yra mokamas?

Registravimasis portale tavomeile.lt yra nemokamas. Nemokamai portale galėsite:

 • įkelti nuotraukas į savo profilį;
 • išsamiai užpildyti anketą;
 • neribotai naudoti antrosios pusės ieškojimo funkciją;
 • peržiūrėti portalo "TOP" lnaudotojų profilius;
 • siųsti laiškus;
 • skaityti gautus laiškus;
 • naudotis pokalbių svetaine sklandžiam bendravimui užtikrinti;
 • virtualiai pamerkti akį savo simpatijai;
 • patikrinti savo profilio statistiką;
 • pasirinkti savo mėgstamiausius ir sekti jų veiklą portale;
 • naudotis specialia astrologinio suderinamumo funkcija (bus nustatytas astrologinis suderinamumas);
 • pasinaudoti specialia piršlio funkcija (bus parinkta Tau labiausiai tinkanti antroji pusė); Visa tai Tau padės atrasti savo tikrą antrąją pusę! :)

Kita informacija

Kaip atnaujinti pamirštą slaptažodį?

Jei nepavyksta prisijungti, patikrink, ar įvestas el. pašto adresas ir slaptažodis yra teisingi ir tikslūs. Jeigu pamiršai slaptažodį, naudokis funkcija "Užmiršau slaptažodį". Laikykis nurodymų, kad atnaujintum slaptažodį.

Įsitikink, kad Tavo slaptažodis nėra žinomas kitam asmeniui ir jis niekam neperduotas.

Kaip pakeisti el. pašto adresą ir (arba) slaptažodį?

Jei nori pakeisti el. pašto adresą ir (arba) slaptažodį, turi atverti skyrelį "Profilio nuostatos". Šiame skyrelyje galima pakeisti ir slaptažodį, ir elektroninį paštą. Paskui nepamiršk paspausti mygtuko "Išsaugoti".

Ką daryti, jei nenoriu, kad mano profilio nuotrauka pasirodytų tavomeile.lt pagrindiniame lape?

Jei nenori, kad Tavo nuotrauka pasirodytų portalo pagrindiniame lape, atverk skyrelį "Profilio nuostatos" ir pašalink ženkliuką, esantį prie nuorodos "Sutinku, kad mano profilio nuotrauka ir vardas būtų naudojami tavomeile.lt reklaminėje medžiagoje kituose interneto šaltiniuose." Tavo nuotrauka portalo pagrindiniame lape nebus rodoma.

Ką daryti, jei nenoriu, kad į mano el. pašto dėžutę būtų siunčiamos tavomeile.lt naujienos?

Jei nenori, kad į Tavo el. pašto dėžutę būtų siunčiamos naujienos, atverk "Profilio nuostatos" ir pašalink ženkliuką, esantį prie nuorodos "Nenoriu gauti naujienų iš tavomeile.lt " arba el. pašto adresu info@tavomeile.lt atsiųsk el. laišką, temos langelyje nurodęs "Unsubscribe", arba "Nesiųsti naujienų".

Ką daryti, jei nenoriu bendrauti su kuriuo nors iš portalo naudotojų?

Jei nenori bendrauti su kuriuo nors iš portalo naudotojų, naudokis "Blokuoti naudotoją" funkcija. Užblokuotas naudotojas nebegalės su Tavimi kontaktuoti ir peržiūrėti Tavo profilio.

Kaip panaikinti profilį?

Jei dėl kokių nors priežasčių norėsi panaikinti savo profilį, tai padaryti galėsi pasirinkęs funkciją "Naikinti profilį." Profilis bus panaikintas negrįžtamai. Panaikinto profilio atnaujinti neįmanoma.

Prisijungti