Kai patinkantis asmuo dar nėra gerai pažįstamas, dažnai kyla klausimas: apie ką kalbėtis pasimatymo metu? Kaip išvengti banalių temų apie orą ir nejaukios tylos? Santykių ekspertai pataria, kokios temos labiausiai tiktų pirmajam pasimatymui – labai tikėtina, kad šios temos išsivystys į ilgą pokalbį, ir pasimatymas pavyks tikrai puikiai.
Internetinės pažintys šiandien sparčiai populiarėja, ir vis daugiau porų susipažįsta būtent tokiu būdu. Patraukti dėmesį internetinėje erdvėje gali būti ne taip paprasta, kaip realybėje: paprastai sėkmę lemia patraukliai pateikta informacija, ir, žinoma, profilio nuotraukos. Čia vertėtų atsiminti posakį, kad sutinkame pagal drabužį, o išlydime pagal protą, tad tinkamai parinktos nuotraukos gali padėti paprasčiau susipažinti.
Susirasti vaikiną – paprasta, tačiau susirasti tinkamą vaikiną – kur kas sunkiau. Kiek daug moterų pažinčių puslapiuose skelbia: ieškau vaikino, kuris būtų tvirtas, patikimas, šmaikštus, ištikimas, ir t.t., tačiau ne kiekviena moteris susimąsto, kad išsirinkti tinkamą vyrą galima ir pagal... zodiako ženklą. Tai gali padėti dar paprasčiau atrasti savo antrąją pusę!
Atostogos yra tas metas, kada galime visiškai atsipalaiduoti, ir visą savo laiką skirti vien tik antrajai pusei. Žinoma, aistros kurstymas svarbus ištisus metus, tačiau ekspertai nustatė, kad per atostogas libido padidėja kelis kartus, taigi, naudokitės tuo! Be abejonės, mūsų pikantiškus patarimus galima pritaikyti netik kelionėse, tačiau tam, kad visą dėmesį galėtumėte skirti vienas kitam svarbu išvengti galimų “trikdžių”. Todėl, jei gyvenate su kamabrioke naudokitės galimybė kol ji išvykusi pas tėvus ar kitą ilgesnę kelionę. Jei turite savo atžalų leiskite jiems kelias dienas paviešėti pas senelius.
Nėra blogo būdo susipažinti, tačiau dėl laiko stokos vis dažniau nusprendžiama pažinčių ieškoti internetu. Nesugaištant daug laiko galima atsirinkti žmones, su kuriais norėtųsi pradėti pažintį, ir ją bet kada galima nutraukti, jei nesutaptų požiūriai. Nors kartais tokia galimybė vertinama gana neigiamai, tačiau yra tikrai nemažai porų, kurios susipažino būtent tokiu būdu. Tai gali būti tikrai puikia galimybe susipažinti, tačiau svarbu laikytis tam tikrų taisyklių, užtikrinančių saugias ir sėkmingas pažintis.

Kategorijos

Populiaru

 
10 pasimatymo pokalbių temų
 
Partnerio paieška pagal zodiako ženklą
 
Kokios profilio nuotraukos padės lengviau rasti antrąją pusę?
 
TIK MOTERIMS! 4 SLAPTI PATARIMAI MOTERIMS KAIP NUSTEBINTI VYRĄ
 
Kaip susipažinti internetu. Patarimai saugioms ir sėkmingoms internetinėms pažintims